Seniorzy: Zwycięskie derby z Ochojnem!

W niedzielne popołudnie na stadionie w Mogilanach w ramach myślenickiego A-klasy zmierzyły się ekipy tutejszego LKS-u oraz Pasternika Ochojno. Pojedynek dwóch drużyn, które ciągle biją się o awans jak zawsze przyniósł kibicom wiele emocji. Jako pierwsi prowadzenie objęli goście, którzy wykorzystali nieporozumienie w szeregach obronnych Mogilan. Na ich nieszczęście nie cieszyli się długo z prowadzenia, ponieważ chwilę potem fantastyczne podanie Chachlowskiego wykorzystał Frasik pakując futbolówkę do siatki. Spotkanie zaczęło się od "nowa", a kilkanaście minut potem Pasternik dostał rzut karny. Do piłki podszedł Grudzień, który strzelił w sam środek i bramkarz Mogilan obronił jego uderzenie nogami. Kilka minut przed zmianą stron podopieczni trenera Gója wyszli na prowadzenie za sprawą Kwaśniaka, który wpakował piłkę obok bezradnego bramkarza.
Po zmianie stron Mogilany ruszyły za ciosem, lecz brakowało skuteczności. W końcu błąd gości wykorzystał Klim, który wpakował piłkę tuż przy słupku. Trzecia bramka uspokoiła nieco emocje na boisku, aż do momentu, w którym arbiter podyktował drugi rzut karny dla gości! Tym razem było podobnie jak w pierwszej części gry. Pojedynek z graczem z Ochojna ponownie wygrywa Sepioło, notując kolejną ważną interwencję dzisiejszego dnia.
Mecz kończy się zwycięstwem gospodarzy, którzy odnosza piąte zwycięstwo w piątym spotkaniu w 2015 roku, pokazując innym rywalom, że ciągle walczą o awans!