Juniorzy młodsi: Dwa przekonujące zwycięstwa

Po słabym początku ligi, podopieczni trenera Piotra Gaździckiego zaczęli się rozkręcać. Na samym początku w ramach fazy rewanżował zmierzyli się oni na własnym obiekcie z zespołem Prokocimia. Mecz od samego początku odbywał się pod dyktando gospodarzy, lecz podobnie jak w innych spotkaniach zawodziła skuteczność. Swoje nawet nie stu, lecz dwustu procentowe okazje zaprzepaścili m.in. Mikołaj Baran czy Kamil Gadocha. Szczęście uśmiechnęło się dopiero na minutę przed końcem, kiedy to błąd bramkarza wykorzystał Artur Kowalski. Po zmianie stron Mogilany wyszły już na dwubramkowe prowadzenie. W samej końcówce goście zdołali zdobyć kontaktową bramkę, ale na ich nieszczęście dwie minuty potem sędzia zakończył to spotkanie.
Tydzień później do Mogilan przyjechał rewelacyjny beniaminek - Tramwaj Kraków. Zmotywowani piłkarze chcieli za każdą cenę odegrać się za porażkę w pierwszym meczu i mimo kłopotów udało im się to. Po dramatycznym boju po raz kolejny trzy punkty zostają "w domu". Zwycięstwo 4:3 zapewnił dopiero na dwie minuty przed końcem Mikołaj Baran. Wcześniej trafienia zaliczyli Cyprian Kwoka, Kamil Gadocha i jeszcze raz Mikołaj.