Juniorzy i seniorzy kończa sezon!

Sezon 2014/2015 dla seniorów oraz juniorów naszego klubu właśnie dobiegł końca. Spoglądając na końcowe tabelę, można czuć pewien niedosyt. Seniorzy zakończyli rozgrywki na drugim miejscu, tuż za Tempem Rzeszotary. Mimo, że tutaj sytuacja może jeszcze ulec zmianie (powodem jest sprawa mecz Tempa z Sępem Droginia, który odbył się nie niezgłoszonym boisku), jak na razie musimy zadowolić się "tylko" wicemistrzostwem. Trzeba jednak pogratulować podopiecznym trenera Gója, którzy w rundzie wiosennej stracili zaledwie dwa (!) punkty. Przeciwnikiem, który urwał im te oczka był zespół właśnie z Rzeszotar.
Juniorzy starsi rozgrywki w II lidze myślenickiej powtórzyli wyczyn swoich starszych kolegów i również uplasowali się na drugim miejscu. Tutaj niedosyt jest jeszcze większy, ponieważ na tym miejscu kończą drugim sezon z rzędu, przez co nie wywalczyli awansu do 1 ligi, który przypadł w tym sezonie Gościbi Sułkowice. Powtórzyła się niestety sytuacja z przed roku, kiedy to po głupio straconych punktach musieliśmy uznać wyższość rywala.
Na sam koniec pozostało podsumowanie juniorów młodszych, którzy w odmienionym składzie oraz nowym trenerem przystępowali do rywalizacji w jakże ciężkiej grupie w 1 lidze. Mimo ciężkiego początku podopieczni trenera Piotra Gaździckiego z czasem się rozkręcili odnajdując swój własny styl. Momentami brakowało skuteczność, ale i szczęścia (dwa spotkania z Dalinem przegrane w ostatnich minutach). Kto wie, jakby potoczyły się ich losy, gdyby dużo wcześniej zaczęli trenować na boisku w takiej kadrze.