Start ligi w połowie sierpnia!

Zarówno seniorzy, jak i juniorzy starsi swoje rozgrywki zainaugurują już w weekend 15/16 sierpnia. Pierwsza ekipa pojedzie do spadkowicza z ligi okręgowej - Rokity Kornatki, natomiast podopieczni trenera Wiesława Piszczka zmierza się u siebie z Pcimianką Pcim. Seniorzy jeden z ważniejszych meczy rozegrają już w drugiej kolejce, kiedy to w Osieczanach zagrają z tamtejszymi Wrzosami. Spotkania pomiędzy tymi dwoma zespołami w ubiegłym sezonie przyniosły wiele emocji kibicom zebranym na stadionach. Natomiast jeżeli chodzi o juniorów starszych to już w trzeciej kolejce podejmą na własnym stadionie beniaminka Tempo Rzeszotary. Wszyscy dobrze wiedzą, jaką otoczkę może mieć to spotkanie, patrząc na sytuację seniorów obydwu klubów w minionym sezonie.