Dwa efektowne zwycięstwa

W ramach 24 kolejki LKS Mogilany pojechał na swój mecz do Wolbromia, gdzie gościł na stadionie tamtejszego Przeboju. Drużyna gospodarzy od rundy jesiennej zmieniła się diametralnie. Odkąd zespół juniorów młodszych stał się Akademią Piłkarską Przebój Wolbrom, podopiecznym trenera Tomasza Kulawika na wiosnę po prostu nie idzie. Jest to przeciwieństwo do zespołu Mogilan, który na wiosnę nie licząc wpadek na własne życzenie spisuje się całkiem dobrze. Dzisiejsze spotkanie odbywało się to tzw. "pierwszej bramki". Po strzelonym golu dla gości rozwiązał się worek z bramkami.
Mecz przez 80 minut pod dyktando LKS-u, mimo że w końcówce gospodarze mogli zdobyć bramkę kontaktową. Na nasze szczęście kapitan Przeboju nie zdążył oddać strzału i za każdym razem zostawał zatrzymany.
Tym samym Mogilany notują kolejne zwycięstwo i wciąż walczą o czołową piątkę w tabeli ligi.
Trzy dni wcześniej na boisku w Mogilanach swój mecz rozegrali juniorzy starsi, którzy wciąż walczą o awans do 1 ligi juniorów starszych (Kraków). Tym razem ich rywalem była ostatnia w tabeli Zielonka Wrząsowice. Podopieczni trenera Wiesława Piszczka wykorzystali dość młody skład gości i nie dali im żadnych szans wygrywając 18:3, umacniając się tym samym na drugim miejscu, a także zbliżając do pierwszego zespołu z Sieprawia.