Dwa zwycięstwa seniorów!

W ubiegły piątek swoje rozgrywki 2014/2015 zainaugurował zespół seniorów naszego klubu. Podobnie jak przed rokiem, podopieczni Marka Gója zaczęli sezon z przytupem. Na samym początku pokonali bowiem w spotkaniu wyjazdowym zespół Topora Tenczyn. To spotkanie było zarazem debiutanckim dla osób, którzy zasilili nasz zespół w tym okienku transferowym. Od nowego sezonu, barwy Mogilan reprezentować będą Tomasz Gniadek, Łukasz Liszka, Michał Chachlowski oraz Jacek Skórnicki.
Zawodnicy LKS-u nie pozostawili żadnych szans gospodarzom, którzy już od 30 minuty musieli radzić sobie bez jednego gracza. Do przerwy Mogilany prowadziły 2:0, a trafienia zanotowali Jarosław Jatczak oraz debiutant Tomasz Gniadek. Po zmianie stron wynik ustalił Kamil Frasik, który wchodząc na boisko po godzinie gry zdołał trafić do siatki rywali czterokrotnie!
W dzisiejsze popołudnie rozgrywki myślenickiej A klasy wróciły na stadion w Mogilanach. Na naszym obiekcie zagościła Iskra Brzączowice i podzieliła ona los zespołu z Tenczyna. Gospodarze nie dali żadnych szans graczom Iskry i przewyższali ich pod każdym elementem na placu gry. Hat-tricka zanotował Mateusz Kwaśniak, a swoją cegiełkę do zwycięstwa dołożył Michał Chachlowskiego.
Kolejny mecz już 24 sierpnia. W Trzemeśni, tamtejszy Skalnik podejmie nasz zespół. Początek spotkania już o godzinie 17:00.